Skype Me™!
Mapa witryny
Test: wersja w języku angielskim
Witam i zapraszam do współpracy
Mapa pozyskiwania klientów

Test na celowość współpracy ze mną

Precyzyjne przeszukiwanie całej witryny:
Z praw Murphy'ego:
Chcesz mieć wroga, zrób komuś przysługę.

Test nie zawiera wielu pytań - przepraszam. Proszę o zachowanie poczucia humoru.

    Jakie wypowiedzi lepiej Pana / Panią charakteryzują ?

1) A. Mam konkretny plan działania. Systematycznie go realizuję.
     B. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było.
2) A. Zamierzam rozszerzyć swoją działalność.
     B. Wystarczy mi jeszcze jeden klient / kontrahent.
3) A. Gotów jestem zatrudnić nowych pracowników
     B. Wszystko muszę zrobić sam.
4) A. Dokładnie trzymam się umowy.
     B. Przecież łatwo się domyśleć.
5) A. Szukam stałej współpracy na jasnych, prostych warunkach
     B. Robię burzę mózgów. Potrzebuję szybko kasy.

Jeśli, Pan/Pani 5 razy wybrał(a) odpowiedź A, to jestem gotów do współpracy.
W przeciwnym razie, przed przystąpieniem do współpracy, powinniśmy przedyskutować różnice.

Bramka SMS gratis.

Osobom, które dotarły aż do tego miejsca należy się drobny prezent. Bramki SMS : bezpośrednie, uniwersalne, darmowe, podane na stronie: http://www.infoseek.pl wypróbowałem wielokrotnie. Nie ma zalewu reklam. Każda bramka SMS gratis jest dobrze opisana. Jeśli Pan / Pani zna lepszą stronę, to bardzo proszę o jej adres.

SMS - wiadomości z internetu:

eSkiMoS R2 1.84
eSkiMoS R2 to darmowy program do wysyłania SMSów. Główną zaletą programu jest obsługiwanie wielu bramek EraOmnix, Idea mBOX, Miasto Plusa, 1rstWap, NonStopSms, Redcoal, Sms.Ac, Wapster, Waterbyte, WawerSms, WZone i inne - ponieważ nie zawsze wszystkie z nich działają poprawnie. Wysyłane SMSy mogą być automatycznie dzielone i numerowane, wysyłane do wielu użytkowników na raz i o wcześniej zaplanowanej porze. eSkiMoS R2 umożliwia także wysyłanie wiadomości graficznych, dzwonków a także wiadomości na GG i Tlen. Program posiada skrzynkę nadawczą, archiwum wysłanych wiadomości, listę kontaktów z możliwością grupowania ich.
Zagotuj wodę przez SMS
Czajnikowi firmy PG Tips sam zagotuje wodę, wystarczy wydać mu takie polecenie za pośrednictwem sms.
Ziemianie atakują kosmitów SMS-ami
Ruszyła prawdopodobnie pierwsza na świecie strona internetowa, za pośrednictwem której można wysłać swoją wiadomość w kosmos.
E-txt Msg Manager 5.0.1
Manage bulk two-way PC to SMS using Outlook-style interface and features.

Rozmaitości:

Każdy może mieć własną gazetę internetową!
Zaawansowane wyszukiwanie i filtrowanie kanałów RSS.
Wyniki w dowolnym kodzie wysłane: na stronie www, do blogu, na e-mail. Procedura może działać 24 godziny na dobę.
Łatwy wybór kolorów: tła i pierwszoplanowego
W trakcie przesuwania myszy po kolorach wyświetlanych na ekranie natychmiast widać jak kolory oglądanej strony się zmieniają. Wyświetlane numery kolorów można użyć na własnej stronie.
Stratę można kupić
Firma, która chce kupić koszty uzyskania przychodu, nie będzie z tym miała najmniejszego problemu. Internet jest pełen ogłoszeń oferujących pomoc w oszukaniu urzędu skarbowego. Za fikcyjną fakturę trzeba zapłacić do kilkunastu procent jej wartości.
Amerykanie wygrali wojnę o sieć
Rzeczywisty tryumf prezydenta Busha nad wirtualnym światem. Po dwuletniej wojnie Amerykanie utrzymali absolutną władzę nad Internetem
Chińscy piraci "uwolnili" Bundesligę
Chciałbyś obejrzeć za darmo i na żywo mecze Bundesligi albo Premiership? Nie ma problemu, pod warunkiem, że nie przeszkadza Ci komentarz po... chińsku. Spotkania piłkarskie można obejrzeć w Internecie.
Katalog e-sklepów
Adresy polskich sklepów internetowych.
Walka o miliardy z kieszeni podatnika
Na informatyzacji sektora publicznego wciąż można zarobić ogromne
pieniądze. Sam system dla służb podatkowych może kosztować nawet
miliard zł, a w kolejce czekają inne instytucje związane m.in. z
bezpieczeństwem i zdrowiem. Sądząc po dotychczasowych doświadczeniach,
możemy się spodziewać poważnych problemów.
Bezprawne opłaty Plusa
Sieć komórkowa Plus znalazła sposób na łatwe zwiększenie swoich przychodów o dziesiątki milionów złotych. Bezprawnie pobiera po 5 zł kary od klientów spóźniających się z płaceniem rachunków.
Google konkurentem dla GPS
Amerykański gigant internetowy, firma Google, uruchomił nową usługę przeznaczoną dla abonentów telefonii komórkowej, umożliwiającą przesyłanie na telefon map samochodowych. Usługa na razie dostępna jest w tylko w Stanach Zjednoczonych, ale kto wie czy na rynku nie wyrasta właśnie konkurent dla technologii GPS?
Polska wykorzystała jedynie 3,2% funduszy strukturalnych
W ciągu półtora roku od przystąpienia do Unii Europejskiej Polska wykorzystała 3,2 procent funduszy strukturalnych na lata 2004 - 2006.
Niemcy wyfedrują polskie emerytury
Ponad 500 zł będzie musiał dopłacać polski budżet do każdego górnika z krajów Unii Europejskiej, który zdecyduje się skorzystać z naszej emerytury górniczej po przepracowaniu w polskiej kopalni jednego roku i jednego dnia.
Google w ciągu roku podwaja przychody
W trzecim kwartale przychody Google wyniosły 1,6 mld USD czyli dwukrotnie więcej niż w analogicznym okresie rok temu. Prawie 100% tej kwoty pochodzi ze sprzedaży reklam. Zysk netto wyniósł 381 mln USD. Był siedmiokrotnie wyższy niż rok temu.
Od darmowych przejazdów jest podatek
Bezpłatne przejazdy środkami komunikacji miejskiej przyznane pracownikom na podstawie zarządzenia dyrektora spółki podlegają opodatkowaniu....
Plaga umorzeń podatków
Z roku na rok fiskus umarza horrendalne sumy zaległych podatków firmom i osobom fizycznym, które zaniechały obowiązku ich uiszczania. W opinii specjalistów jest to sposob na "dotowanie" podupadających przedsiębiorstw. Urzędy skarbowe nie przedstawiają zaś żadnych konkretnych uzasadnień swych decyzji - pisze "Gazeta Prawna"
Z listy bezrobotnych do prac społecznych
Kierownicy ośrodków pomocy społecznej będą sporządzać listy osób bezrobotnych, które powinny byćs skierowane do wykonywania prac społecznie użytecznych na terenie ich gminy
Jak zalegalizować samowolę budowlaną
W prawie budowlanym obowiązuje ogólna zasada, że trzeba nakazać rozbiórkę obiektu budowlanego, lub jego części, który jest w budowie albo został już wybudowany bez wymaganego pozwolenia na budowę. Ta zasada nie jest jednak bezwzględna i przepisy przewidują możliwość legalizacji niektórych inwestycji
Finansowe muszą być bezpieczne
W przypadku świadczenia usług finansowych na odległość – np. ubezpieczenia wykupywanego przez telefon, ochrona klienta jest szersza niż przy zwykłych umowach na odległość. Powinien on dodatkowo otrzymać informacje m.in. o ryzyku związanym z usługą finansową czy prawie właściwym do zawarcia i wykonania umowy
Żądając zapłaty dostawca internetu złamał prawo
Firma świadcząca usługi internetowe nie ma prawa żądać zapłaty abonamentu bez dostarczenia faktury ani obligować klienta do płacenia za internet, mimo że zrezygnował on z korzystania z tego typu usług – orzekł sąd
Bauer walczy o tańszego Polaka
Niemieccy rolnicy wciąż walczą o zwolnienie polskich pracowników sezonowych zatrudnianych w ich kraju z obowiązku odprowadzania składek do naszego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych
Google i Sun - razem przeciwko Microsoftowi?
Firmy Sun Microsystems i Google podpisały porozumienie o współpracy, które zakłada wzajemną pomoc w rozwoju i rozprowadzaniu swojego oprogramowania (m.in. OpenOffice'a, Javy, OpenSolarisa i paska narzędziowego Google Toolbar).


Umieść link na swojej stronie do mojej:


Ctrl-c kopiuje zaznaczony link.
Rss 2.0 : Pozyskiwanie klientów     Pozyskiwanie klientów - Validate my RSS feed   Pozyskiwanie klientów - Add to My Yahoo!

Wersja tej strony tłumaczona na język:
arabski chiński francuski niemiecki włoski japoński koreański portugalski hiszpański rosyjski